• Mata dla Psa Kota do Samochodu Pokrowiec Siedzenie 2w1 Legowisko

Mata dla Psa do Samochodu Pokrowiec Siedzenie 2w1 Legowisko

Register to see prices
Enter your email
Reviews
The quantity in the package 10 opak
Shipping within 24 hours
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 1 kg
Leave your phone

Mata dla Psa lub Kota do Samochodu Pokrowiec Siedzenie 2w1 Legowisko

Uniwersalna mata dla psa lub kota na tylną kanapę samochodu.

image

Mata wykonana jest z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, w uniwersalnym rozmiarze pasującym do każdego samochodu. Montowana do zagłówków przednich foteli i tylnej kanapy w samochodzie. Posiada otwory umożliwiające przypięcie czworonoga smyczą samochodową do pasów bezpieczeństwa. Wytrzymała siatka umożliwia obserwację pupila. Jedna kieszeń na bocznej ścianie pokrowca pozwolą na schowanie np. pasów i smakołyków dla naszych małych przyjaciół.

image

Nasz pokrowiec tworzy bezpieczną dla zwierzaka przestrzeń, która jednocześnie ochroni tapicerkę samochodu. Z łatwością wyczyścimy ją po transporcie zwierząt bądź produktów, które mogą zabrudzić siedzenia.

Pokrowiec do samochodu to rozwiązanie, które pozwoli na szybki i bezproblemowy transport psa lub kota w dowolne miejsce, bez ryzyka zabrudzenia wnętrza pojazdu.

image

✅ ZALETY PRODUKTU:

  • WODOODPORNA I ANTYPOŚLIZGOWA - powłoka pokrowca nie przepuszcza wody, co nie tylko chroni tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem i wilgocią, ale znacznie ułatwia czyszczenie powierzchni maty; dolna część maty pokryta jest specjalną, antypoślizgową warstwą gumy, która poprawia stabilność na siedzeniu.
  • ŁATWY MONTAŻ I BEZPIECZEŃSTWO - matę wystarczy rozłożyć na tylnej kanapie auta i przyczepić ją za pomocą zaczepów do zagłówków i uchwytów bocznych; specjalne szczeliny na pasy umożliwiają przypięcie zwierzęcia dla zachowania bezpieczeństwa.
  • OCHRONA Z KAŻDEJ STRONY - boczne klapy dodatkowo zabezpieczą nam wnętrze samochodu a w szczególności drzwi naszego pojazdu. Dodatkowo pozwolą na wchodzenie i wychodzenie zwierzęcia z auta, bez ryzyka zabrudzenia pojazdu i jego wnętrza. Z kolei przednia cześć maty chroni przed niekontrolowanym przedostaniem się zwierzęcia do przodu auta.

Dwa pasy do przymocowania boków pokrowca.
Otwory na wpięcie pasów bezpieczeństwa.
Okienko z siatką, umożliwia bieżącą obserwację pupila.

image

✅ WODOODPORNA

Mata dla psa jest wodoodporna, dzięki czemu żadnego rodzaju zabrudzenia nie przedostaną się na powierzchnię tapicerki samochodu.

image

✅ UNIWERSALNA

Wymiary maty są uniwersalne, pasują do praktycznie wszystkich samochodów.

image

✅ SPPECYFIKACJA  PRODUKTU:

  • Długość - 137 cm
  • Szerokość 147 cm
  • Kolor: Czarny
  • Waga 1 kg.

image

✅ ZESTAW ZAWIERA:

  • 1x Matę dla psa
  • 2x szelki do przymocowania maty

image

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question